DIOD ÜTÜLEME LAZER

Kozmetik İşlemler

DIOD ÜTÜLEME LAZER

DİOD ÜTÜLEME LAZER NEDİR?

Diod lazer 810 nm dalga boyundaki lazerlerdir. Diod lazerler diğer sistemlerden farklı teknolojik özelliklere sahiptir; diod ütüleme lazerler diğer lazerlerden daha derine inerler. Bu nedenle derin yerleşim gösteren kıllarda daha etkin tedavi ütüleme tekniği ile kolaylık sağlar.

DİOD ÜTÜLEME EPİLASYON TEKNOLOJİSİ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Diod lazer uygulamasının sabit atışlarla değil, başlığın deri üzerinde "ütü yapar gibi" gezdirilerek yapılmasına ütüleme teknolojisi denir.

DİOD ÜTÜLEME LAZER GÜVENİLİR Mİ?

Tıbbın önemli teknolojik buluşlarından biri olan lazer uzun yıllardan beri gelişerek bir çok alanda güvenle kullanılmaktadır. Lazerin ürettiği enerji belli bir dalga boyunda ışıktan oluşmaktadır. Cilde zarar vermeden geçerek kıl köküne ulaşan bu ışık vücutta herhangi bir atık bırakmaz.

SEANS ARALIKLARI NASIL?

Vücut yüzeyinde görünen kıllarımızın haricinde cildimizin altında değişik evrelerde bulunan kıllar mevcuttur. Lazer epilasyon tedavisi kıl rengi, deri rengi,yaş gibi faktörlere bağlı olarak vücut bölgesinde 6-8, yüzde 8-10 seansta tamamlanmaktadır. Aralıkları ise 4-6 hafta aralıklı olmaktadır.

DİOD ÜTÜLEME LAZERİN YARARLARI NELERDİR?

Kıl batıkları için etkili bir tedavidir. Vücudun tüm bölgelerinde deriyi tanımladığı için tüm vücut bölgelerinde uygulama yapılabilir. Diğer lazerlere göre en ağrısız, acısız, hızlı ve her mevsim yapılabilir. Koyu renk ciltlerde dahil olmak üzere diod ütüleme cihazlar tüm cilt tiplerinde uygulama yapılabilir. Diğer lazer sistemleri gibi ince tüylerde tetikleme, arttırma yan etkisi yoktur. Derin ve kalın kıllarda etkinliği daha fazladır. Derinin koyulaşan bölgelerinde her seansta rengin açılmasını sağlar.

DIOD ÜTÜLEME LAZERKadıköy
Bilgi! Sayfamızda bulunan tüm bilgiler, bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir danışan üzerinde etkili olacağı anlamına gelmemektedir.

Çiftehavuzlar Bağdat Cad. Konak Ap. 189/5

Kadıköy - İstanbul

0216 368 90 58

Telefon ile İletişim

Çalışma Gün ve Saatleri

Ptesi - Ctesi : 9:00 - 19:00

Randevu için

0216 368 90 58
WhatsApp ile Hemen Ulaş!